Vážení příznivci krmiva BEWI DOG®


Chci se Vám prezentovat krmivem pro psy a kočky BEWI DOG ® a BEWI CAT®,které vyrábí německá firma Bewital a které nabízím již 30 let na českém trhu.
Firma Bewital vyrábí kompletní sortiment od sušeného mléka po krmivo pro seniory. V nabídce je též krmivo dietní a krmivo pro problémové psy ( holistické krmivo ), kteří mají potíže s trávením nebo problémy se srstí. Od r. 2014 se zaměřil výrobce na menší obsah obilovin ( ječmen) zvýšil obsah masa - živočišného produktu.
Jako doplněk se také vyrábí například mořské řasy, karoten, minerální látky, biotin a mnoho dalších. V naší nabídce jsou též masové konzervy, kde výrobce garantuje 80% masa.
Bewital se může pochlubit, že jejich krmiva se vyznačují tím, že vstupní suroviny pro výrobu krmiv jsou použitelná pro lidskou spotřebu. Dnes je samozřejmostí, že se nepoužívají dochucovací a barvící látky, ani soja, jako produkt samostatný. Pětinásobná veterinární kontrola od vstupní suroviny po kontrolu finálního výrobku je kvalitou, která zákazníka nezklame.
Složka VITALKOMPLEX se postará o ochranu kloubů, trávícího systému, srsti a ostatních důležitých orgánů Vašeho psa.
Nelákáme zákazníky na soutěže o auto, ani neslibujeme, že život Vašeho psa se o dva roky prodlouží, pouze nabízíme kvalitní, vyváženou stravu pro všechny věkové kategorie.
HLEDÁME REGIONÁLNÍ PRODEJCE NAŠEHO KRMIVA KONTAKTUJTE NÁS, ZA OPTÁNÍ NIC NEDÁTE

BEWI DOG® je prostě KVALITA Z PRINCIPU !